Zaloguj się w serwisie:

E-mail:

Hasło:

Średnia ocena obiektu:


Jacques Andre Hair & SPA

ul. Elżbietańska 9 / 10
80-894 Gdańsk
woj. pomorskie

Rodzaj obiektu: Wellness & SPA

telefon
58 682 06 63
e-mail
www

OPIS OBIEKTU

Kościół Św. Józefa w którym znajduje się nasz Salon Urody to gotycka perła na architektonicznej mapie Gdańska. Główna część budynku funkcjonuje oczywiście jako świątynia, natomiast przestronne wnętrza z drugiej strony zostały przekształcone w salon Jacques Andre. Łącznie zajmuje ponad 180 metrów kwadratowych! To miejsce niespotykane nigdzie indziej w Polsce. W wysokich na ponad 4 metry pomieszczeniach ze sklepieniami można nie tylko nacieszyć oczy niezwykłym widokiem wnętrza, ale także podziwiać patio z fontanną i mnóstwem zielonych jałowców.

Ale nie zapominajmy o najważniejszym – w końcu w salonie najważniejsza jest jakość. Oprócz szerokiej gamy usług fryzjerskich i kosmetycznych, klienci mogą zasięgnąć porady wizażysty, wykonać profesjonalny makijaż, zadbać o stopy i dłonie, a także zrelaksować się przy masażach klasycznych oraz egzotycznych. „Od samego przebywania tutaj odpoczywa ciało i umysł. Nie chce mi się w ogóle stąd wychodzić" – śmieje się właścicielka salonów, Beata Jackiewicz.

Styliści wszystkich czterech salonów strzygą, modelują i farbują włosy przy użyciu najlepszych kosmetyków marek Loreal i Kerastase. Dzięki nim nawet najsłabsze, zniszczone włosy nabiorą blasku. Usługi salonu docenione zostały przez organizatorów Targów Uroda (nagroda dla najpiękniejszego salonu w Trójmieście) oraz przez znane magazyny, m. in. miesięcznik InStyle.

UDOGODNIENIA / ATRAKCJE ZNAJDUJĄCE SIĘ NA OBIEKCIE

internet
SPA
Wellness & SPA

Holiday - Dodaj bezpłatnie swój obiekt!

DODAJ
This text is replaced by the Flash movie.

NAJNOWSZE GALERIE UŻYTKOWNIKÓW

Zagroda Pałucka
Dodane przez: Zagroda Pałucka
Liczba zdjęć: 10

Zobacz galerie

STRZELEC - Noclegi, Restauracja, Catering
Dodane przez: Strzelec Wroclaw
Liczba zdjęć: 9

Zobacz galerie

TRAX - Usługi Noclegowe1
Dodane przez: TRAX Usługi Noclegowe
Liczba zdjęć: 1

Zobacz galerie

Pokoje Albatros
Dodane przez: kewlys2a
Liczba zdjęć: 17

Zobacz galerie

zdjecia
Dodane przez: gizycko apartament
Liczba zdjęć: 5

Zobacz galerieDODAJ GALERIEWSZYSTKIE GALERIE

Copyright by Holiday.pl 2010

Opublikowane na stronach www.holiday.pl informacje lub ceny nie stanowiš oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego