58-540 Karpacz
woj. dolnośląskie
Rodzaj obiektu: Obiekty noclegowe
Oferujemy do wynajęcia 75metrowy apartament dla 2-4 osób, położony w zacisznym miejscu z przepięknym widokiem na Śnieżkę.
Apartament posiada dużą sypialnię, salon, łazienkę i dużą kuchnię z pełnym wyposażeniem.
Miejsce na samochody.
Interent bezprzewodowy.
Miejsce na narty
Cały teren jest ogrodzony.
Apartament nowy.
SALON:
Salon połączony jest z dużą kuchnią. Znajduje się tam zestaw wypoczynkowy, który po rozłożeniu stanowi spanie dla dwóch osób. Posiada telewizor i radio. Kuchnia jest w pełni wyposażona.
SYPIALNIA:
Sypialnia posiada duże łoże małżeńskie, jest wyposażona w szafę i szafeczki nocne. Pościel.
KUCHNIA:
duża kuchnia stanowi integralną część salon, gdzie można przygotować wszelkiego rodzaju posiłki. Została wyposażona w: lodówkę, kuchenkę,, kuchenkę mikrofalową, czajnik elektryczny, talerze, szklanki i sztućce.
ŁAZIENKA:
Łazienka luksusowo wyposazona. Posiada kabinę prysznicową, sedes, grzejnik suszarkowy, szafeczki na ręczniki, lustro, pralka.
Apartament znajduję się w zacisznej okolocy. Do centeum jest ok 10 minut( spacerkiem). Pierwsza restauracja znajduję się ok 200 m od apartamentu.
Apartament Na Starówce w Żywcu
Dodane przez: Na Starówce
Liczba zdjęć: 6
obiekt
Dodane przez: kwateryubasi
Liczba zdjęć: 15
Raba resort - Domki pod Krakowem
Dodane przez: raba
Liczba zdjęć: 5
pokój
Dodane przez: danuta
Liczba zdjęć: 2
pokój
Dodane przez: danuta
Liczba zdjęć: 0
Strona główna | O nas | Prasa turystyczna | Ankiety | Galerie | Lokalizacje
Copyright by Holiday.pl 2010