Zaloguj się w serwisie:

E-mail:

Hasło:

Ten obiekt nie ma jeszcze żadnych ocen


Agroturystyka

ul. Uroczysko 4
17-307 Mielnik
woj. podlaskie

Rodzaj obiektu: Obiekty noclegowe

telefon
513300794, kom. 513300794
e-mail
www

OPIS OBIEKTU

Bogata przeszłość kulturowa, niezwykle bujna przyroda, położenie na skraju Puszczy Mielnickiej, nieskażone środowisko wraz z malowniczo urozmaiconym ukształtowaniem terenu zachęcają do wypoczynku i wędrówek. Mielnik to niewielka miejscowość położona nad Bugiem na wschodzie Polski, na południu woj. podlaskiego, 11 km od granicy z Białorusią.

W lipcu 2009 r. do użytku Gości oddany został "Dom na Werhórnie". Jest to drewniany dom o wysokim standardzie wyposażenia, położony na działce o pow. 4 ha. Dominują w nim naturalne materiały (drewno, kamień polny, cegła); pokoje z łazienkami. Stoi na wzniesieniu 165 m. n.p.m., za nim w odległości 10 m rozciągają się przepiękne lasy Puszczy Mielnickiej. Z domu można podziwiać spacerujące sarny, zające, bażanty, upajać się śpiewem ptaków i świerszczy, a także zobaczyć nie tylko lasy, pola, sady, ale i zabudowania wsi znajdujących się za rzeką Bug. Do rzeki ok. 500 m.

Zimą u nas są doskonałe warunki do: podziwiania przepięknych krajobrazów nadbużańskich w promieniu kilku km, zjeżdżania na sankach, jazdy na nartach biegowych, spędzania miłych wieczorów przy kominku i słuchania ciekawych gawęd gospodarza, który jest wykwalifikokwanym przewodnikiem turystycznym.

PROPOZYCJE WYCIECZEK: piesze i rowerowe szlaki turystyczne, Św. Góra Grabarka (11 km), Drohiczyn (30 km), Stadnina Koni w Janowie Podlaskim (55 km), Muzeum Wsi Podlaskiej w Ciechanowcu (60 km), Białowieski Park Narodowy (70 km).

Smaczna regionalna kuchnia na życzenie.
Zapewniamy ciepłą, rodzinną atmosferę oraz komfortowe warunki do odpoczynku w pokojach z łazienkami i iście bieszczadzkimi widokami z domu.

Przekonajcie się o tym! ZAPRASZAMY!

UDOGODNIENIA / ATRAKCJE ZNAJDUJĄCE SIĘ NA OBIEKCIE

internet
tv

Holiday - Dodaj bezpłatnie swój obiekt!

DODAJ
This text is replaced by the Flash movie.

NAJNOWSZE GALERIE UŻYTKOWNIKÓW

Zagroda Pałucka
Dodane przez: Zagroda Pałucka
Liczba zdjęć: 10

Zobacz galerie

STRZELEC - Noclegi, Restauracja, Catering
Dodane przez: Strzelec Wroclaw
Liczba zdjęć: 9

Zobacz galerie

TRAX - Usługi Noclegowe1
Dodane przez: TRAX Usługi Noclegowe
Liczba zdjęć: 1

Zobacz galerie

Pokoje Albatros
Dodane przez: kewlys2a
Liczba zdjęć: 17

Zobacz galerie

zdjecia
Dodane przez: gizycko apartament
Liczba zdjęć: 5

Zobacz galerieDODAJ GALERIEWSZYSTKIE GALERIE

Copyright by Holiday.pl 2010

Opublikowane na stronach www.holiday.pl informacje lub ceny nie stanowiš oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego