ul. Cicha 10
78-132 Grzybowo
woj. zachodniopomorskie
Rodzaj obiektu: Obiekty noclegowe - Domek letniskowy


Dom całoroczny w Grzybowie Obiekt nowoczesny i w pełni wyposażony. Powierzchnia mieszkalna wynosi 130 m² i ogród o powierzchni 600 m². Z przestronnej części dziennej / jadalni jest bezpośredni dostęp do tarasu o powierzchni 30m² z zadaszoną częścią wypoczynkową. Domek zlokalizowany jest w pobliżu Kołobrzegu w bardzo spokojnej okolicy, ma dwie sypialnie i dwie łazienki i jest idealny na (dłuższy) pobyt dla maksymalnie 8 osób.
Wszystkie pokoje znajdują się na parterze. Dom architektonicznie zaprojektowano z połączoną kuchnią i częścią dzienną. Wyspa kuchenna stanowi optyczną barierę dla jadalni. Nowoczesna kuchnia jest w pełni wyposażona w wysokiej jakości sprzęt AGD w zabudowie.
-Płyta indukcyjna -Zmywarka -Automatyczny ekspres do kawy -Lodówka side-by-side z zamrażarką dozownik lodu i wody
Część dzienna (salon) zachęca do relaksu na przytulnej kanapie z regulowanymi częściami głowy i stóp. Na 65-calowym telewizorze 4K można oglądać swoje ulubione programy w telewizji satelitarnej.
Sypialnia 1 wyposażona jest w podwójne łóżko (180 x 200) i nowoczesny telewizor z płaskim ekranem. Z sypialni jest bezpośredni dostęp do łazienki 1 z WC, dużą wanną i oddzielną dużą kabiną prysznicową (deszczownica).
Druga sypialnia również wyposażona jest w podwójne łóżko (180 x 200). W razie potrzeby jest kanapa z funkcją spania, która zapewnia miejsce dla 2 osób. Z tej sypialni jest bezpośredni dostęp do tarasu.
Druga łazienka wyposażona jest w WC i prysznic. Wszystkie pokoje posiadają rolety sterowane elektrycznie. Ponadto są wyposażone w ogrzewanie podłogowe zapewniające wyjątkowy komfortowy w chłodniejsze dni. Zintegrowany system wentylacji zapewnia przyjemny klimat w pomieszczeniach i odciąża alergików.
Dodatkowo do dyspozycji jest pomieszczenie gospodarcze z pralką, suszarką bębnową i wieszakiem na pranie. W całym domu dostępny jest bezpłatny szybki Internet Wi-Fi (50Mbit) . Nasz domek wraz z ogrodem jest do Państwa wyłącznego użytku. Bezpośrednio na posesji przy domu znajdują się dwa miejsca parkingowe
Pokoje i wyposażenie:
max. 8 osób 130 m² tylko dla niepalących zwierzęta są akceptowane Wi-Fi 2 sypialnie 2 łazienki 1 łazienki z prysznicem 1 łazienka z prysznicem i wanną Wyposażenie zewnętrzne -ogród -Grill -miejsce parkingowe -taras -meble ogrodowe Wyposażenie wewnętrzne -centralne ogrzewanie -w pełni wyposażona kuchnia -pościel -telewizor -ręczniki -Telewizja satelitarna -pralka -suszarka do ubrań -żelazo -deska do prasowania -suszarka do włosów -odkurzacz -przechowalnia rowerów Wyposażenie kuchni -zamrażarka -zmywarka -lodówka -kuchenka mikrofalowa -piekarnik -czajnik -ekspres do kawy -opiekacz -sztućce -szklanki-naczynia -płyta ceramiczna -wyciągowy kuchenny



Willa Zięba&SPA
Dodane przez: Willa Zięba&SPA
Liczba zdjęć: 15

1XcDnZ0Cm
Dodane przez: jotex
Liczba zdjęć: 0

-1 OR 5*5=25 --
Dodane przez: jotex
Liczba zdjęć: 0

-1 OR 5*5=26 --
Dodane przez: jotex
Liczba zdjęć: 0

-1 OR 3*2>999 --
Dodane przez: jotex
Liczba zdjęć: 0
Strona główna | O nas | Galerie | Lokalizacje
Copyright by Holiday.pl 2010