Zaloguj się w serwisie:

E-mail:

Hasło:

Ten obiekt nie ma jeszcze żadnych ocen


Kompleks Świętokrzyska Polana z Ośrodkiem Polanika

ul. Laskowa 93
26-050 Chrusty
woj. świętokrzyskie

Rodzaj obiektu: Obiekty noclegowe - Ośrodek wypoczynkowy

telefon
41 260 50 60, kom. 793 200 622
e-mail
www

OPIS OBIEKTU

Kompleks Świętokrzyska Polana położony jest na pięknym południowym zboczu Suchedniowsko-Oblęgorskiego Parku Krajobrazowego i stanowi idealne miejsce do wypoczynku dla całych rodzin.

Kompleks Świętokrzyska Polana to:

- OCEANIKA

- Park Miniatur ŚWIĘTOKRZYSKO

- Kraina Zabawy

- Ośrodek rehabilitacyjno-wypoczynnkowy POLANIKA

- Dom weselny LIPOWY DWÓR

Oceanika to zespół wielkoformatowych akwariów o pojemności ponad 290 000 litrów z ponad 500 gatunkami zwierząt wodnych. Zgromadzono tu zwierzęta i rośliny z wód rzek, jezior, mórz i oceanów całego świata, podzielone według miejsca ich występowania w 13 biotopach.

Zwierzętom odtworzono warunki, w jakich występują w swoim naturalnym środowisku. W niektórych akwariach znalazły się też okazy, które można podziwiać jedynie w zbiornikach akwarystycznych. Niezwykle ciekawie prezentuje się nowa ekspozycja z wystawą „Potwory z głębin”. Przedstawiono na niej makiety ryb, które w naturze są prawie niemożliwe do obserwowanie ze względu na duże głębokości na jakich występują. Zwierzęta te zadziwiają swoimi kształtami i sposobami przystosowania się do trudnych warunków środowiskowych.

Park Miniatur Świętokrzysko rozciąga się na powierzchni 2 400 m2 i gromadzi wyjątkowe zbiory, a mianowicie kopie najważniejszych 20 obiektów regionu w skali 1:20. Przedstawiają stan idealny budowli, z czasów ich największej świetności. Rozmieszczone są bardzo pomysłowo, bo na obszarze przypominającym kształtem województwo świętokrzyskie i dokładnie w tych miejscach, w których znajdują się w rzeczywistym stanie. Park Miniatur Świętokrzysko to doskonała okazja, aby lepiej poznać województwo świętokrzyskie, aby odkryć jego barwną historię, aby zachwycić się pięknem budowli nie bez rozmachu stawianych w tym regionie. Wszystkie obiekty zostały odtworzone z najdrobniejszymi detalami, dzięki czemu można przeżyć niezwykłą podróż w przeszłość.

Kraina Zabawy czyli:

- Park linowy - miejsce pełne zakamarków, lin, drabinek, krętych korytarzy, gdzie dzieci i młodzież mogą przyjemnie spędzić czas na świeżym powietrzu, bezpiecznie bawiąc się na linach.

- Brzozowa Zagroda - puszyste króliki, małe świnki wietnamskie, owce miniaturki i dostojne pawie. Każdy może tu wejść, nakarmić je i z bliska się im przyjrzeć.

- Dmuchańce

- Łódeczki

- Kule wodne

- Bungee

- Sala gier

Ośrodek rehabilitacyjno-wypoczynkowy Polanika jest jednym z obiektów na terenie Kompleksu Świętokrzyska Polana. To idealne miejsce do wypoczynku połączonego z zabiegami leczniczymi, które zapewni zespół specjalistów i doskonale wyposażony ośrodek rehabilitacyjny. Specjalistyczne zabiegi oferowane pacjentom wspomagane są także przez hipoterapię – na terenie ośrodka znajduje się stajnia z wybiegiem dla koni.

Ośrodek ma do dyspozycji 255 miejsc w 12 wolno stojących domach. Każdy posiada od 8 do 12 pokoi. W pokojach może mieszkać do 4 osób. Każdy pokój posiada własną łazienkę. Dodatkowo domy wyposażone są w aneksy kuchenne i wypoczynkowe. W budynku głównym jest 45 miejsc w pokojach o podwyższonym standardzie. Większość pokoi oraz cały teren ośrodka są w pełni dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Na terenie Kompleksu Świętokrzyska Polana znajdują się także:

- restauracja

- klubokawiarnia z czytelnią

- miejsce na grilla

- zewnętrzna siłownia

- staw rybny

- plac zabaw dla dzieci.

UDOGODNIENIA / ATRAKCJE ZNAJDUJĄCE SIĘ NA OBIEKCIE

sala konferencyjna
internet
bar
tv
restauracja
siłownia

INFORMACJE O RESTURACJACH ZNAJDUJĄCYCH SIĘ PRZY OBIEKCIE

http://www.lipowydwor.com/

Przedstawiamy Państwu Lipowy Dwór znajdujący się w gminie Zagnańsk, w miejscowości Chrusty, w którym organizowane są przyjęcia weselne, eleganckie spotkania rodzinne, eventy biznesowe i tematyczne. Lipowy Dwór powstał w 2012 roku z myślą o tych, którzy cenią sobie profesjonalizm i styl. Położony jest z dala od zgiełku miasta, w zaciszu lasu, w naprawdę malowniczej scenerii, 2 kilometry od Dębu Bartka. Do Państwa dyspozycji oddajemy 55000 m2 malowniczo położonej działki. Posiadamy salę bankietową dla 230 osób, namiot bankietowy na eventy biesiadne dla 450 osób, 110 miejsc parkingowych oraz 6 miejsc parkingowych dla autokarów. Dysponujemy również bazą noclegową na 220 osób. Serdecznie zapraszamy. 

INNE INFORMACJE

WAKACJE 2018 w GÓRACH ŚWIĘTOKRZYSKICH W cenie pakietu: noclegi w komfortowych pokojach (TV, Wi-Fi, łazienka, ręczniki) śniadania* w formie bufetu w godzinach 7.30 – 9.30 obiady* z deserem w formie bufetu w godzinach 12.30 – 15.00 kolacje* w formie bufetu w godzinach 17.30 – 19.30 nielimitowany relaks od gody.16.00 w strefie basenowej: basen, jacuzi, sauna infrared zwiedzanie Oceaniki** – wielkie akwaria z ŻYWYMI rekinami zwiedzanie Parku Miniatur Świętokrzysko** wizyta w Brzozowej Zagrodzie** mini siłownia i siłownia zewnętrzna bilard, piłkarzyki, tenis stołowy animacje integracyjne 1h dziennie bawialnia i plac zabaw bezpłatny parking * miejsce posiłków Budynek Główny Polaniki ** atrakcje na terenie Kompleksu  Dodatkowo płatne atrakcje na terenie Kompleksu:  ·        Kraina Zabawy: dmuchańce, park linowy, karuzela, eurobungee, łódeczki, zorbing wodny, strefa gier (uzależnione od warunków atmosferycznych) ·         zabiegi relaksacyjne po umówieniu terminu pod tel. 574 544 914 ·         możliwość wypożyczenia kijków do Nordic Walking, rowerów i wędek do łowienia ryb w naszym stawie ·         jazda konna po umówieniu terminu pod tel. 41 260 50 60 Warto wiedzieć: akceptujemy zwierzęta podczas pobytu z wyłączeniem Budynku Głównego w domach znajdują się ogólnodostępne aneksy kuchenne wyposażone w czajnik, podstawowe naczynia, lodówkę i płytę grzewczą suszarki w pokojach Standard Plus i Superior 1. Ceny pakietów 5 dni (4 nocy): Domy Świętokrzysko – 749zł – dziecko  549 zł * Polanika domy – 799 zł – dziecko  599 zł * Polanika Budynek Głowny – 859 zł – dziecko 659 zł * Polanika Apartamenty BG– 1059 zł – dziecko 759 zł * *Dzieci od 3 do 10 lat *Dzieci do lat 3 bezpłatnie (z rodzicem na łóżku, bez wyżywienia) dodatkowy nocleg* 160zł/dziecko 128zł * w cenie obiad, kolacja i śniadanie 2. Ceny pakietów 7 dni (6 nocy): Domy Świętokrzysko – 1090zł – dziecko  819 zł * Polanika domy – 1190 zł – dziecko  899 zł * Polanika Budynek Głowny – 1319 zł – dziecko 990 zł * Polanika Apartamenty BG– 1539 zł – dziecko 1139 zł * *Dzieci od 3 do 10 lat *Dzieci do lat 3 bezpłatnie (z rodzicem na łóżku, bez wyżywienia) dodatkowy nocleg* 160zł/dziecko 128zł * w cenie obiad, kolacja i śniadanie W naszej okolicy: najstarszy w Polsce Dębu Bartek w Zagnańsku (2 km) Święty Krzyż Pałac Biskupów Krakowskich Szklany dom Diabelski kamień Jaskinia Raj Muzeum zabawek Kamieniołom w Zachełmiu ze śladami praprzodka dinozaurów – tetrapoda (3 km) Rezerwat Kadzielnia, Kielce Tokarnia – Muzeum Wsi Kieleckiej Zamek Królewski w Chęcinach Geopark - Kielce Centrum Leonardo Da Vinci Energetyczne Centrum Nauki w Kieleckim Parku Technologicznym – Kielce GoKarty - Kielce Informacje i rezerwacje RECEPCJA +48 41 260 50 60 recepcja@polanika.pl BEATA GAWROŃSKA +48 662 042 493 beata.gawronska@polanika.pl AGATA DOMAGAŁA +48 793 200 622 a.domagala@swietokrzyskapolana.pl

Holiday - Dodaj bezpłatnie swój obiekt!

DODAJ
This text is replaced by the Flash movie.

NAJNOWSZE GALERIE UŻYTKOWNIKÓW

Zagroda Pałucka
Dodane przez: Zagroda Pałucka
Liczba zdjęć: 10

Zobacz galerie

STRZELEC - Noclegi, Restauracja, Catering
Dodane przez: Strzelec Wroclaw
Liczba zdjęć: 9

Zobacz galerie

TRAX - Usługi Noclegowe1
Dodane przez: TRAX Usługi Noclegowe
Liczba zdjęć: 1

Zobacz galerie

Pokoje Albatros
Dodane przez: kewlys2a
Liczba zdjęć: 17

Zobacz galerie

zdjecia
Dodane przez: gizycko apartament
Liczba zdjęć: 5

Zobacz galerieDODAJ GALERIEWSZYSTKIE GALERIE

Copyright by Holiday.pl 2010

Opublikowane na stronach www.holiday.pl informacje lub ceny nie stanowiš oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego