Zaloguj się w serwisie:

E-mail:

Hasło:

Ten obiekt nie ma jeszcze żadnych ocen


Ośrodek Wypoczynkowy Diuna

ul. Słowiańska 16
Darłówko
76-153 Darłowo
woj. zachodniopomorskie

Rodzaj obiektu: Obiekty noclegowe - Ośrodek wypoczynkowy

telefon
94 314 10 90, kom. 786 121 101
e-mail
www

OPIS OBIEKTU

Ośrodek Wypoczynkowy Diuna położony jest na rozłożystym, ogrodzonym terenie pośród sosnowego lasu wydmowego, przy głównym trakcie spacerowym Darłówka Wschodniego - ulicy Słowiańskiej. Pozwala to na nieograniczone korzystanie z plaży i atrakcji w centrum miasta, równocześnie umożliwiając uniknięcie śródmiejskiego zgiełku Diuna oddaje do dyspozycji gości 2 budynki hotelowe, 14 drewnianych domków klasycznych oraz 11 domków typu apartamentowego ponadto dwa osobne budynki jadalni, gdzie trzy razy dziennie serwowane jest smaczne jedzenie (śniadania i kolacje w formie bufetu szwedzkiego). Wszystkie budynki poddane zostały generalnemu remontowi. Na otaczającym je terenie znajduje się kompleks boisk sportowych (boisko wielofunkcyjne-do piłki nożnej,siatkówki,tenisa), atestowany plac zabaw i dwa kręgi ogniskowe. Do dyspozycji zmotoryzowanych gości pozostają dwa monitorowane parkingi, zdolne pomieścić zarówno samochody osobowe, jak i autokary. Na terenie ośrodka znajduje się 8 sal o wszechstronnym zastosowaniu, których wyposażenie umożliwia organizację konferencji, zajęć dydaktycznych, zajęć sportowo-rozrywkowych, spektakli teatralnych, projekcji filmowych oraz dyskotek. Jedna z sal połączona jest z kawiarnią Srebrna Łyżeczka, oferującą aromatyczne kawy, domowe ciasta, desery.

UDOGODNIENIA / ATRAKCJE ZNAJDUJĄCE SIĘ NA OBIEKCIE

bar
tv
korty tenisowe
restauracja
sauna
internet
siłownia

INFORMACJE O RESTURACJACH ZNAJDUJĄCYCH SIĘ PRZY OBIEKCIE

Obiekt posiada dwie własne jadalnie, w których podawane są domowe posiłki. Na terenie Ośrodka znajduje się również wysoko zaopatrzona kawiarnia ze smacznymi ciastami, deserami oraz nieprzebranym wyborem kaw i herbat.

Holiday - Dodaj bezpłatnie swój obiekt!

DODAJ
NAJNOWSZE GALERIE UŻYTKOWNIKÓW

Sielpia
Dodane przez: Regent
Liczba zdjęć: 5

Zobacz galerie

Jezioro Okmin
Dodane przez: osada
Liczba zdjęć: 14

Zobacz galerie

Podwórko
Dodane przez: osada
Liczba zdjęć: 27

Zobacz galerie

Okolica
Dodane przez: osada
Liczba zdjęć: 15

Zobacz galerie

Zima..
Dodane przez: osada
Liczba zdjęć: 9

Zobacz galerieDODAJ GALERIEWSZYSTKIE GALERIE

Copyright by Holiday.pl 2010

Opublikowane na stronach www.holiday.pl informacje lub ceny nie stanowiš oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego